Spurgos

Kaip gimė pardavimų blogas?

Verslas nuolat verčia ieškoti naujų idėjų, sprendimų bei išeičių ir kaip padidinti pardavimus. Turi bendrauti, sekti naujienas, bandyti naujus dalykus, eksperimentuoti ir tobulėti. Eidamas šiuo keliu tu neišvengiamai sužinai daugiau, augi ir įgyji apčiuopiamus rezultatus savo verslui ar veiklai. Sukaupęs didelį žinių bagažą tu gali pasidalinti patarimais ir naujovėmis su kitais.

Šios mintys tapo realybe, kai Justinas Taruška ir Antanas Bakšys susitiko legendinėje Kauno Spurginėje Laisvės alėjoje šaltą (-25ºC) sekmadienio rytą. Susitiko, nes Antanas yra sukūręs B2B Sales grupę Facebook’e, kurioje jie susipažino ir, keletą kartų persimetę žodžiais, šie žmonės nusprendė vienas su kitu pabendrauti gyvai.

Pagrindinės temos, kurias jie aptarė, buvo apie pardavimus (inbound sales / outbound marketing), kaip tai yra taikoma Silicio Slėnyje bei JAV rinkoje, kokie įrankiai naudojami, kokios galimybės automatizuoti pardavimus. Be to, vienas kitą supažindino su naujais žmonėmis, kitaip sakant, networking’as davė rezultatų.

Po kelių dienų, diskutuojant, juos aplankė mintis sukurti blogą, vienijantį C lygio vadovus, pardavimų ir verslo vystymo profesionalus, kompanijų įkūrėjus bei žmones, besidominčius šiomis sritimis.

Pakalbėjus su įvairiais žmonėmis, sulaukėme daug palaikymo dėl mūsų idėjos, o taip pat ir žmonių, norinčių prisidėti prie šios veiklos.

Taigi, viskas prasidėjo Spurginėje, o dabar virsta realybe. Jau 2016 m. vasario mėn. 24 d. įvyks salesclub.lt Kick Off susitikimas ir oficiali pradžia su daugiau steigėjų. Apie juos ir kitas naujienas jau netrukus sužinosite artimiausiuose straipsniuose!

Pagarbiai,
salesclub.lt komanda
Antanas, Justinas ir Aivaras

Daugiau įrašų