Komanda

Justinas Taruška
Co-Founder, A main leading partner
Justinas Taruška yra sukaupęs daugiau nei 10 metų patirties B2B pardavimų segmente darbuojantis CEE bei JAV rinkose. Taip pat jis yra Alchemist Akseleratoriaus (Silicio slėnis) alumnas, Nando ir Chemcentras plėtros ir pardavimų vadovas, Pet24 bei Unboxed valdybos narys, KTU StartupSpace akseleratoriaus patarėjų tarybos narys, KTU vizituojants lektorius.
InsideWarehouse
Antanas Bakšys
Co-Founder, A main leading partner
Antanas Bakšys yra kompanijos Searchnode vadovas ir bendraįkūrėjas. Searchnode vysto technologiją e-komercijos verslams, kuri didina pardavimus bei klientų lojalumą. Pirmąjį savo verslą pradėjęs vos 13-os metų, Antanas pastaruosius 3 metus aktyviai dirba B2B pardavimų srityje su Lietuvos didžiausiomis kompanijomis ir įvairaus dydžio užsienio (Europos, JAV, Kanados) e-komercijos verslais. Antanas aktyviai domisi naujausiomis pardavimų strategijomis bei seka, kaip adaptuoti pardavimų procesus prie greitai besikeičiančios rinkos pokyčių. Taip pat jis yra prisidėjęs prie ne vienos Lietuvos kompanijos užsienio plėtros ir pardavimų į užsienį strategijos.
Searchnode

 

Darius Pietaris
Co-Founder
Tai žmogus, sugebantis įžvelgti, mokantis įkvėpti, galintis įtikinti bei žinantis, kaip sėkmę paversti kasdieniu mūsų gyvenimo įpročiu. Asmeninio tobulėjimo konsultantas, derybų ir pardavimo mokymų pradininkas Lietuvoje, kasmet tobulinantis asmeninius įgūdžius tarptautiniuose seminaruose JAV, Italijoje, Indijoje, Norvegijoje, Suomijoje, Estijoje. Taip pat sertifikuotas darbui su JAV Inscape Publishing kompanijos mokymo metodikomis. Darius yra aktyvus Baltic Management Development Association, JCI Senator bei Profesinės saviugdos klubų bendrijos narys bei savarankiško mokymosi priemonių - „Tavo sėkmės medžioklė”, „F-1: sėkmingo pardavėjo kodas”, „Derybų tango 1”, „Derybų tango 2”, “Sėkmingas pardavimas” - autorius.
TMD partners
Andrius Bičeika
Co-Founder
Andrius yra B2B ir B2C verslo plėtros specialistas. Jis kuria vertę užmegzdamas ilgalaikius ryšius su klientais ir partneriais Europoje, vysto pardavimų komandas ir padeda pasiekti ilgalaikius strateginius tikslus. Jo misija: padėti atrasti ir išlaisvinti žmonių potencialą pardavimų ir verslo vystymo srityse, rodant pavyzdį, per gerąsias praktikas ir vertybes. Andrius yra Revolut verslo plėtros vadovas.
Jean-Baptiste Daguené
Co-Founder
JB šiuo metu dirba Practica Capital rizikos kapitalo fondo ir akceleratoriaus Startup.lt komercijos direktoriumi (Chief Commercial Officer). Pagrindinė jo rolė - prižiūrėti kompanijų portfolio bei pardavimų procesus B2B pardavimų ir verslo vystymo srityje. Taip pat jis dirba pardavimų vadovu su pasirinktomis kompanijomis (ang. Executive in Residence).Prieš prisijungiant prie dabartinės kompanijos JB dirbo pasaulinėje kompanijoje Trustpilot ir padėjo kompanijai tapti lydere Prancūzijos rinkoje. Per 2,5 metų Prancūzijos rinka išaugo nuo 4 klientų iki daugiau nei 600, o darbuotojų skaičius išaugo nuo 30 iki daugiau negu 300. Vėliau kompanijoje buvo atsakingas už enterprise klientus ir prioritetines partnerystes visoje Europoje. Iš viso kompanija pritraukė €32 milijonus eurų investicijų per tris investicinius raundus.
Andrius Francas
Co-Founder
Andrius Francas yra didžiausios Lietuvoje personalo paieškos ir atrankos bendrovės Alliance for Recruitment partneris. Prieš įkurdamas savo kompaniją, Andrius dirbo JAV bei Airijos personalo paieškos įmonėse, buvo atsakingas už jų veiklą Baltijos šalyse ir padėjo augti bei užimti didesnę rinkos dalį. Andrius yra darbo rinkos ekspertas, daugiau nei 10 metų dirba personalo srityje ir konsultuoja įmones personalo paieškos, atrankos, laikino įdarbinimo, darbuotojų vertinimo, išdarbinimo klausimais.
Alliance for Recruitment
Tadas Deksnys
Co-Founder
Tadas Deksnys, JAV kompanijos Unboxed CEO & Co-Founder11 metų iš eilės CEO pozicijose, įkurtos 3 On-line verslo kompanijos, viso pritraukta 1 mln. USD investicijų. Viena iš kompanijų - Pet24 sėkmingai užauginta iki kategorijos lyderės ir parduota. InsideWarehouse šiuo metu veiklą vykdanti JAV rinkoje Forbes žurnalo pripažinta "startuoliu, kurį verta stebėti", taip pat tai pirmoji lietuvių įkurta kompanija, patekusi į JAV prestižinį B2B akceleratorių - "Alchemist".
http://insidewarehouse.com
Laurynas Savickas
Co-Founder
B2B pardavimai, bendravimas su klientais yra didžioji Lauryno aistra visuose jo profesinės karjeros etapuose. Pardavimų verslo išmoko pradėjęs dirbti bendrovėje Bitė Lietuva, o pastaruosius 6 metus sėkmingai pardavinėja savo įmonės UAB „Telenordi“ kontaktų centro paslaugas.
Telenordi

 

Aivaras Rastenis
Coordinator
Ugnė Aleksandravičiūtė
Event Organiser and Editor
LinkedInFacebook Email
Joana Adomavičiūtė
Graphic Designer
Radvilė Alijauskaitė
Public Relations