Interviu su Remigijumi Savicku apie sėkmingą ir pozityvią pusę (II dalis)

Interviu su Remigijumi Savicku apie sėkmingą ir pozityvią pusę (II dalis)

Pirmoje dalyje kalbėję apie tamsiąją pusę, antroje daugiau dėmesio skyrėme pozityvui. Apie autentiškumą, sėkmę ir balansą pasakoja autentiskalyderyste.lt mentorius, “DOOR Training & Consulting Baltic” konsultantas Remigijus Savickas. Pirmąją dalį galite paklausyti / perskaityti paspaudę čia.

Kiek teko pastebėti, dalyvaujate daugybėje konferencijų, mokymų, kurie koncentruojasi į savimotyvaciją, psichologiją ir energiją. Tad norėčiau paklausti, kokią pagrindinę žinutę savo pranešimais norite perduoti? Kas jums svarbiausia pardavimuose?

Jeigu pažiūrėtume į paskutinius 4 mano metus, tai pamatytume labai daug kelionių ir studijų užsienyje. Per metus maždaug 3 mėnesius nebūdavau Lietuvoje. Esminė žinutė, kuri dabar man teikia geras emocijas ir skatina raginti kitus tuo domėtis, yra autentiškumas. Kiek tu esi autentiškas pardavimuose?

Kiekvienas iš mūsų turime skylių, kurias bandome užkišti kažkuo: sintetiniais elgesiais, statusais ir t.t. Tačiau reikia labiau pažinti save – koks tu iš tikrųjų esi – ir pabandyti atrasti tikrąsias savo emocines būsenas, kurios yra svarbios santykiuose, pardavimuose ir versle.

  1. Viena iš būsenų yra atsipalaidavimas, pasitikėjimas savimi. Kiek iš tikrųjų gali atsipalaiduoti?
  2. Drąsa ir aistra. Kiek tu jauti aistros? Kiek aš “kaifuoju” nuo to, ką darau? Kiek turiu drąsos tai daryti?
  3. Mano tamsioji pusė. Kiek aš ją pažįstu? Kas joje vyksta?
  4. Atjauta. Kiek sugebu įsileisti kitą žmogų? Kiek aš myliu save ir kokius ritualus turiu?
  5. Džiaugsmas, kūrybiškumas bei natūralūs talentai. Kviečiu žmones pažinti savo natūralius talentus būtent per tas 5 būsenas.

Taip pat jūs vedėte radijo laidą “Kas yra sėkmingas žmogus?”. Tad aš net neabejoju, kad pakalbinote daug įdomių pašnekovų ir tikriausiai galėtumėte pasidalinti tuo receptu, kaip būti sėkmingu darbe, kaip būti sėkmingu pardavėju?

Tai yra skirtingos tematikos: sėkmigas gyvenime ir sėkmingas darbe. Taip maloniai priminėte tą laidą, asmeniškai buvo geras projektas. Kas yra sėkmingas žmogus? Tam, kad būtų lengviau prisiminti yra rankos principas ir kiekvienas pirštas turi tam tikras reikšmes:

  1. Sveikata. Jeigu neturi sveikatos, negali naudotis visais kitais dalykais.
  2. Santykiai. Tai yra ilgalaikiai santykiai, kurie jus papildo, augina jus kartu, kuriuose yra daugiau harmonijos ir augimo.
  3. Finansinis gerbūvis.
  4. Meilė darbinei veiklai arba profesiniai pasiekimai. Ar atradai tai, ką mėgsti?
  5. Hobis, draugai. Ar turi savo aistrą, ar turi tikrų draugų?

Jeigu jūs laikote ranką ilgą laiką nuleidę, ji pradeda tirpti. Ką reikia daryti? Ją reikia lankstyti. Ką tai reiškia? Nuolat reikia įlieti žinių į kiekvieną iš tų sričių. Kartais žmogui būna gerai ir su draugais, karjera, finansais, šeima, sveikata, bet kažkas vis tiek ne taip. Todėl yra delnas – žmogaus vidinė emocinė būsena arba prasmė. Kiekvienoje iš šių sričių galite save asmeniškai įvertinti: kaip jaučiatės ir atrasti sritį, kurią reikia auginti.

Sujungiant pozityvią ir tamsiąją pusę, galėtume apibendrinti: pozityvas VS tamsioji pusė. Kaip tai skiriasi? Kodėl tai reikalinga? Greičiausiai viena be kitos jos nėra įmanomos.

Be šansų. Netgi dabar, jei žvilgtelėtume pro langą, ten yra šviesu, po kokių 4 valandų bus tamsu. Žmogus dirba, yra aktyvus ir eina miegoti. Tas pats yra su žmogaus energija: yra dienos, kai tu esi pozityvus, energingas, bet turi turėti erdvę, kur gali paleisti susikaupusį “š”. Tai ko reikia? Reikia balanso.

Paskutinis dalykas, kurio norėčiau paklausti: kodėl verta būti Salesclub bendruomenės nariu?

Reikėtų daugiau sužinoti ir sudalyvauti jūsų susirinkimuose, bet kiek jau susidūriau su jūsų komanda, tai galiu pasakyti, kad tai yra pozityvi “chebra”. Tai yra tikrai pozityvūs žmonės, su kuriais gali augti kartu ir būtent tokioje terpėje tavo idėjos gali greičiau prigyti.

Tai jeigu ieškai geros erdvės ir turi idėjų arba nori pasišaudyti idėjų, manau, kad tai tikrai gera bendruomenė. Tikiuosi sudalyvauti kokiame fiziniame jūsų susitikime.

Daugiau įrašų