Salesclub.lt Susitikimo #1 įspūdžiai ir pranešėjų prezentacijos

Malonu pranešti, kad Salesclub.lt komanda nuoširdžiai džiaugiasi surengusi savo pirmąjį meet-up’ą!

Susitikimas įvyko Vilniuje esančiame Liverpool Indie/Rock bare ir sulaukė didelio susidomėjimo. Jau nuo pat pradžių gausiai susirinkę susitikimo dalyviai ne juokais užkaitino baro atmosferą, noriai dalyvavo diskusijose, networkin‘o bei susidomėję klausėsi trijų pranešimų, kurių prezentacijas galite atsisiųsti šiame straipsnyje.

Jean-Baptiste Daguene: 9 Sales Tips for Early Stage B2B Startups

Pirmasis kalbėjo Salesclub.lt bendraįkūrėjas Jean-Baptiste Daguene. Jis pasidalino savo patirtimi ir pažėrė patarimų ankstyvos stadijos B2B startuoliams.

Skaitykite JB straipsnį 9 Pardavimų Patarimai Ankstyvos Stadijos B2B Startuoliams. Beje, specialiai Salesclub.lt susitikimui JB paruošė dar vieną, dešimtąjį, patarimą, kurį rasite jo prezentacijoje.

Prezentacija: Jean-Baptiste Daguene: 9 sales tips for early stage B2B startups

Žanas Gongapševas: NLP B2B Pardavimuose

Renginį tęsė Žano pranešimas ne mažiau įdomia ir pardavėjams itin aktualia tema apie NLP – neuro lingvistinį programavimą – ir šios technikos panaudojimą. Pranešėjas dalinosi asmenine patirtimi, pateikė daugybę vaizdingų pavyzdžių ir naudingų patarimų bei atsakinėjo į susidomėjusių žiūrovų klausimus.

Atsiradus dideliam susidomėjimui, Žanas papildė prezentaciją, dabar joje galite rasti vertas perskaityti NLP knygas. Jis taip pat žada pasidalinti detalesniais šių knygų aprašymais su nuorodomis. Visą tai galėsite rasti salesclub.lt – tad sekite naujienas!

Prezentacija: Žanas Gongapševas: NLP B2B pardavimuose

Donatas Jonikas: Startuolių Rinkodaros Paradoksai

Tračiasis kalbėtojas Donatas Jonikas pasidalino įdomia statistika apie startuolius. Ne paslaptis, kad Donatas rašo knygą apie startuolių rinkodarą ir tam, kad ši knyga būtų kuo naudingesnė praktikoje, jis atlieką tyrimą – startuolių apklausą. Šio tyrimo šviežiausiais rezultatais (357/1000 apklaustųjų) Donatas nevengė pasidalinti ir su publika. Beje, apklausa vis dar yra aktyvi, todėl, jei esate startuolis, ją galite užpildyti ir jūs, ir taip gauti galimybę būti paminėti Donato knygoje.

Apklausos nuoroda: https://goo.gl/JEycGs

Taip pat kviečiame pažvelgti ir į Donato pranešimą: Startuolių rinkodaros paradoksai

Iki kitų susitikimų!

Tiek gerų žinių iš pirmojo Salesclub.lt susitikimo. Dėkojame dalyvavusiems, džiaugiamės Jūsų susidomėjimu ir nekantriai laukiame kito karto!

Salesclub.lt komanda

Daugiau įrašų