Startuoja B2B Pardavimų Blogas

Pagrindinis mūsų tikslas yra suburti geriausius Lietuvos B2B pardavimų, verslo vystymo profesionalus ir kartu dalintis informacija, patirtimi bei žiniomis apie pardavimus. Siekiame padėti suprasti, palengvinti bei padidinti Lietuvos įmonių pardavimus vietinėje ir užsienio rinkoje.

Norime sukurti įvairiapusį blogą, todėl rašysime tiek apie smulkias pardavimų meno subtilybes, tiek apie pardavimų ir plėtros strategijas vadovams. Šios žinios bus naudingos ir pradedantiesiems, ir pardavimų veteranams.

Nors apie pardavimus galima rasti atskirų teorinių resursų, tačiau mūsų tikslas yra dalintis praktiškais patarimais. Pavyzdžiui, jei rašysime straipsnį apie šaltuosius emailus, tai dalinsimės realiais šablonais bei papasakosime, kaip į tai reaguoja potencialūs klientai.

Galimybė prisijungti

Mielai kviečiame norinčius pasidalinti savo patirtimi ir žiniomis. Parašykite mums info@salesclub.lt ir sutarsime, kada jūsų straipsnis gali būti publikuojamas.

Daugiau įrašų

Antanas Bakšys

Antanas Bakšys yra kompanijos Searchnode vadovas ir bendraįkūrėjas. Searchnode vysto technologiją e-komercijos verslams, kuri didina pardavimus bei klientų lojalumą.