Pardavimų formulė

“Pardavimų formulė” – didžiausia pardavimų konferencija Lietuvoje

2012 m. startavusi “Pardavimų formulė” šiandien yra didžiausia pardavimų konferencija Lietuvoje, kasmet galinti pasigirti vis didesniais dalyvių ir pranešėjų skaičiais. Pagrindinis tikslas – pasidalinti novatoriškomis įžvalgomis, aptarti vyraujančias tendencijas ir suteikti kiek įmanoma daugiau praktinių žinių pardavimų profesionalams.

(daugiau…)

Skaityti toliau

Salesclub.lt susitikimas #2: Kaip panaudoti NLP technikas šaltuose skambučiuose ir el. laiškuose?

Salesclub.lt susitikimas #2: Kaip panaudoti NLP technikas šaltuose skambučiuose ir el. laiškuose?

Lapkričio 3 d. salesclub.lt kviečia į antrąjį susitikimą! Dar daugiau temų apie B2B pardavimus.

Šį kartą susitikimas apie tai, kaip daryti efektyvius šaltuosius skambučius (su realaus skambučio pavyzdžiu) ir kaip rašyti šaltus el. laiškus, kad jūsų pasiūlymas sudomintų skaitytojus ir skatintų imtis tolimesnių veiksmų.
(daugiau…)

Skaityti toliau

Attract, Convert, Close, and Scale with Content Marketing

Workshop su James Downton: Attract, Convert, Close, and Scale with Content Marketing

salesclub.lt kartu su Startup.lt ir Practica Capital pristato Content marketing workshop’ą. Jau rugsėjo 22 dieną kviečiame prisijungti ir užduoti Jums rūpimus klausimus, pasidalinti patirtimi ir nuomone ISM Inovatorių bazėje!

Jūsų laukia pranešimas: “How To Turn Feedback & Objections Into Content That’ll Help You Convert, Close, and Delight Your Ideal Prospects?”

Tam pakvietėme marketingo ir reklamos specialistą, Clicverta CEO James Downton, laikomą vienu perspektyviausiu šiuolaikinėje rinkodaroje. Jis vertėsi internetine prekyba jau nuo 2009 m., būdamas 25-erių įkūrė The Marketing Group Plc ir vos per metus sugebėjo padaryti ją žinomą, o būdamas 27-erių tapo valdybos nariu pasauliniame PLC, kuris galėjo pasigirti greičiausia Nasdaq matyta augimo istorija. Per pakutinius metus jis pirko ir pardavė daugiau nei 15 kompanijų asmeniškai ir PLC. O šiuo metu James Downton gyvena Lietuvoje ir padeda verslininkams auginti kompanijas.

Todėl kviečiame nepraleisti galimybės paklausyti ir pabendrauti su pačiu James Downton!

(daugiau…)

Skaityti toliau

Digital Sales Camp Workshop ir Masterclass

Liepos 21 dieną įvyks Sales for Life online masterclass/workshop. Vis dar galite užsiregistruoti.

Daugiau nei 30 sales, strategijos, marketingo ekspertų dalinsis savo žiniomis. Keletas jų daugumai jau gerai žinomi žmonės:

Screenshot_13

Geriausia dalis, kad galima registruotis, net jei nepavyks dalyvauti. Visą info ir mokymų įrašus organizatoriai atsiųs paštu!

Daugiau info ir registracija: http://events.salesforlife.com/digital-sales-camp-2016/

Skaityti toliau

Salesclub.lt Susitikimo #1 įspūdžiai ir pranešėjų prezentacijos

Malonu pranešti, kad Salesclub.lt komanda nuoširdžiai džiaugiasi surengusi savo pirmąjį meet-up’ą!

Susitikimas įvyko Vilniuje esančiame Liverpool Indie/Rock bare ir sulaukė didelio susidomėjimo. Jau nuo pat pradžių gausiai susirinkę susitikimo dalyviai ne juokais užkaitino baro atmosferą, noriai dalyvavo diskusijose, networkin‘o bei susidomėję klausėsi trijų pranešimų, kurių prezentacijas galite atsisiųsti šiame straipsnyje.

(daugiau…)

Skaityti toliau